Україна

28 11 2022, 20:10

Циганик назвав футболіста, який буде основним нападником Динамо

Циганик назвав футболіста, який буде основним нападником Динамо
Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми «Циганик LIVE» висловився про проблему з форвардами у київському «Динамо».
 
 
– Як на мене, зараз головним форвардом «Динамо» є Ванат. Я говорив про те, що дуже великі надії на Бєсєдіна. І справді, в Луческу були на Бєсєдіна дуже великі надії, але зараз головним форвардом «Динамо» є Ванат. І вони знайшли форварда, і цей форвард роззабивається. Зараз взяти футболіста і посадити Ваната на лавку – це зовсім неправильно.
 
Поки у Ваната йде, йому треба вірити і довіряти. Я впевнений, що він стане форвардом номер один у київському «Динамо» і, можливо, навіть у збірній України. Це так само та зірочка, яку потрохи треба вводити в національну команду.

Відкрито турнір прогнозів на чемпіонат світу на UFbet.net
Якщо зараз купити форварда… Так, шукається нападник, «Динамо» шукає форварда. Якщо буде хороша опція, то, безперечно, ніхто не відмовиться. Але свідомо витрачати величезні кошти на форварда, який може собі дозволити потім не поїхати кудись грати – це не зовсім правильно.
 
Тому я не даю прогнозів, що в «Динамо» з’явиться якийсь топ-форвард. Ну топ-форвард точно ні, а якийсь форвард чи з’явиться, чи ні – 50 на 50. І то я думаю, що цей варіант будуть розглядати ближче до лютого місяця. В кінці лютого закінчується трансферне вікно, то тоді можна буде подивитися на тих форвардів, які будуть вільними і не знайдуть собі команду. Ніхто платити величезних грошей за форварда не буде.
 


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини