Україна

08 августа 2022, 19:13

Вацко: У Динамо йде процес награвання некласичного вінгера на лівому фланзі атаки

Вацко: У Динамо йде процес награвання некласичного вінгера на лівому фланзі атаки
dynamomania.com -
Журналіст Віктор Вацко в ефірі свого шоу "Вацко on air" поділився своєю думкою про проблеми "Динамо" з вінгерами.
 
- У "Динамо" колосальні проблеми у групі атаки. Вінгери – де Пена, Вітінью, Вербич покинули команду. Циганков отримав травму на розминці перед матчем зі "Штурмом" і на правий фланг вийшов Караваєв. Він там хоч у своїй тарілці був. А ось зліва вийшов Вова Шепелєв, і... Чесно кажучи, по грі відчувалося,
що навички роботи на цій позиції у нього немає.
 
Але було зрозуміло, що Луческу не вимагав від Шепелєва роботи класичним вінгером. Ми бачили, що Мірча награвав такі моменти у контрольних поєдинках, коли Гармаш виходив лівим вінгером, але при контролі м'яча зміщувався, відкриваючи коридор для підключення захисника.
 
Всі ці атакуючі підключення якісно виконував Дубінчак, тому можна говорити, що у "Динамо" йде процес награвання некласичного вінгера на лівому фланзі атаки. Все дуже просто і банально: вибору Луческу немає. Можна говорити про Ваната, але тоді Бесєдін залишається єдиним центральним нападником.
 
Із чим "Динамо" підійшло до матчу зі "Штурмом" в атаці. Бесєдін і Ванат – два кандидати на позицію центрального нападаючого, правий вінгер – Караваєв, бо більше нікого немає, лівий вінгер – натурального немає нікого. Звичайно, ми можемо говорити, що все це працювало не найкращим чином, але ж ми чудово розуміємо, що особливого вибору у Луческу немає. Він виходить із того, що є під рукою.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарівРейтинг букмекерів від UF
UF рекомендует!


Новини Коментарі
Всі новини