Украина

06 мая 2021, 17:56

Від радіотрансляцій “Доти” до матчів “Ліверпуля: історія головного голосу СНД-кіберспорту

 

Проект "Twelve" – це 12 історій про 12 значних людей в українському кіберспорті. 

Про тих, хто створив фундамент української індустрії й представили її на світовій арені. Ми розповімо, як виглядає кіберспорт зсередини, скільки часу займають тренування і з яким складнощами стикаються навіть справжні чемпіони. Сьомим матеріалом циклу стала історія про Віталія Волочая. Проект був ініційований компанією Parimatch, яка регулярно проводить безліч яскравих активацій і турнірів й по праву вважається провідним букмекером в кіберспорті.

У його розкладі футбольні та баскетбольні матчі чергуються зі студією аналітики на турнірах з CS:GO. В інтерв'ю він спочатку розповідає, як створити найбільшу кіберспортивну студію Maincast та отримати права на висвітлення головних кіберспортивних чемпіонатів, а потім – як розвивати спортивний подкаст SportHub. Сьогодні він викладає відео про кращих керрі у Dota 2, а завтра ділиться тим, що його ролик з коментуванням Чемпіонату Європи з легкої атлетики набрав вже більше двох мільйонів переглядів. 

Половину дня він – Віталій Волочай, а другу половину – просто V1lat. Один з найвпливовіших людей у світовому кіберспорті, який втілює в життя свою дитячу мрію стати спортивним коментатором.

"Для мене можливість прокоментувати NBA, Лігу чемпіонів – це те, про що я мріяв з дитинства, – підсумовує Вілат. – Це реально мрія, з якою я лягав і прокидався. Те, чого я хотів з 8 років і до 34. Я хочу бути в спорті, але я ніколи не був спортсменом. Я хотів бути людиною, який показує і розповідає людям, яка класна штука – класичний спорт”.

Велике інтерв’ю з Віталієм та історію його становлення в кіберспорті читайте на сайті “Фокуса”.

 


Загрузка...
Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев


Рейтинг Букмекеров от UF
UF рекомендует!
UF рекомендует!
UF рекомендует!


Новости Комментарии
Все новости