Україна

01 08 2022, 20:36

Зозуля: Перед грою з Хорватією Шевченко сказав: Рома, я хочу тебе викликати, але ти не будеш в заявці

Зозуля: Перед грою з Хорватією Шевченко сказав: Рома, я хочу тебе викликати, але ти не будеш в заявці
ua.tribuna.com -
Колишній форвард збірної України Роман Зозуля розповів про вчинок екстренера команди Андрія Шевченка.
 
«Коли у мене були проблеми з «Райо», і у нас була гра з хорватами, ми тоді програли на виїзді 0:1, перед грою Шевченко мені набрав і сказав: «Рома, я хочу тебе викликати, але ти не будеш в заявці». Я сказав: «А можна якось по-іншому? Я хочу довести, що я можу грати. Я хочу бути в команді, але хочу допомагати на полі». Ми з ним домовились, що я приїжджаю, і якщо я добре тренуюсь і він бачить, що я в хорошій формі, то я граю чи в заявці. Я приїхав і відпрацював.
 
В день гри у нас була прогулянка Загребом. Він мене покликав. Я сидів в холі і пив каву. Шевченко сказав: «Ми довго сиділи зі своїм штабом і розмовляли. Ти не потрапляєш в заявку». Я відповів. «Добре. Звичайно, це ваше рішення». Я завжди підтримував рішення тренерів і ніколи не сварився з ними. Вони відповідають за результат.
 
Я підійшов до адміністратора і сказав: «дайте мені мої дві футболки, я подарую їх хлопцям». На що мені відповіли: «Рома, на тебе не робилась футболка. Ми ще до збору знали, що ти не потрапиш до заявки». Тому мені було образливо, що якось так вийшло», - сказав Зозуля.


 
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Facebook
Запалюй в коментарях! Тільки коректно і дружелюбно
Щоб брати участь у обговоренні потрібно Увійти або Зареєструватись.
0 коментарів


UFBET

Рейтинг букмекерів від UF
TV


Новини Коментарі
Всі новини