Вторая лига

03 февраля 2013, 11:15

Футболістам "Славутича" представлено нового тренера

Футболістам

1 лютого віце-президент ФК «Славутич» Володимир Ходак познайомив футболістів із новим головним тренером – Сергієм Пучковим.

У вступному слові Володимир Ходак подякував за роботу тренерам Анатолію Дейнеко та Сергієві Ковалевичу, які у клубі керували тренувальним процесом із жовтня 2012 року після відставки Олександра Кирилюка.

Віце-президент «Славутича» відзначив, що на тренерський місток клубу запрошено заслуженого тренера України, володаря Кубка країни, фахівця, за плечима якого поважний послужний список. Крім цього, Сергій Пучков для Черкас не нова людина: з лютого 2003 по лютий 2004 року він очолював ФК «Черкаси».

Свою промову Володимир Ходак завершив побажанням успішної роботи новому головному тренеру черкаського клубу.

Сергій Пучков пообіцяв, що всім футболістам «Славутича» буде наданий шанс проявити себе з перспективою подальшої співпраці. 2 та 3 лютого гравці відпочиватимуть, після чого пройдуть поглиблене медичне обстеження. Заплановане проведення чотирьох навчально-тренувальних зборів. Останній з них планується провести в Туреччині.

2 лютого віце-президент «Славутича» Володимир Ходак та новий головний тренер команди Сергій Пучков зустрінуться з представниками засобів масової інформації.

Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев


Рейтинг Букмекеров от UF
UF рекомендует!
UF рекомендует!
UF рекомендует!


Новости Комментарии
Все новости