Вторая лига

10 декабря 2012, 21:14

Гравці "Ниви" коштують 1,5 млн євро

Гравці

Авторитетне німецьке видання transfermarkt.deоцінило вартість футболістів тернопільської «Ниви». На думку німців гравці тернопільського клубу сумарно вартують 1 млн. 450 тис. євро, повідомляє офіційний сайт ФК «Нива».

 

Найдорожчий гравцем тернопільського клубу є, і це не стало несподіванкою, її нападник Тарас Кабанов, який на думку видання вартує 300 тис. євро. Другий за вартістю став екс-капітан команди Ігор Гребинский, котрого оцінили в 175 тис. євро. На 25 тисяч менше коштує капітан Микола Лазорик. По 125 тисяч євро німці оцінили Віктора Данищука, Ореста Януша та Сергій Кушку. Сотню євро, у разі зацікавленості з інших клубів, керівники ФК «Нива» можуть просити за Олександра Антонюка, Олега Лівіцького та Юрія Войтовича. 75 тисяч євро вартує основний тернопільський кіпер Андрій Новак, на 25 тисяч менше - його дублер Руслан Мазур. Натомість найдешевше німці оцінили лівого оборонця Віктора Яневича - 25 тис.

Зазначимо, німецьке видання оцінило фактично лише гравців основного складу (до уваги було взято 12 з 25 футболістів). Хоча, до прикладу, чомусь не було взято до оцінювання тих ж Анатолія Маткевича та Ігоря Швеця, котрі, коли вони здорові, постійно потрапляли до першої «одинадцятки».

gazeta1.com

http://f.ukrainefootball.net/myfootball

 

Загрузка...
ЖГИ В КОММЕНТАРИЯХ! Только корректно и дружелюбно
Чтобы участвовать в обсуждении нужно Войти или Зарегистрироваться.
0 Комментариев


Рейтинг Букмекеров от UF
UF рекомендует!
UF рекомендует!
UF рекомендует!


Новости Комментарии
Все новости